INFOLINIA 609 795 673
Marek Rybak
Marek Rybak
Dyrektor Obszaru Napraw Blacharsko-Lakierniczych w Grupie VW, Audi i Seat w Poznaniu
Nasza historia sięga 1986 roku, kiedy to powstała firma Auto-Handel-Centrum. W pierwszych latach po okresie transformacji spółka rozpoczęła dynamiczny rozwój. Efektem była pierwsza autoryzacja marki VW dla salonu w Wysogotowie w 1993 r. oraz autoryzacja marki Skoda dla Skodex Krotoski-Cichy w roku 1997. Poprzez ciągłe rozszerzanie działalności w latach 1999 - 2002 otworzyliśmy 3 nowe salony: VW w Przeźmierowie (1999), Audi w Przeźmierowie (2001) oraz przejęliśmy salon Skody w Głogowie (2002). Jednym z efektów dywersyfikacji naszej działalności było otwarcie blacharni-lakierni w Wysogotowie w 2007 roku. W tym samym roku zaczęliśmy posługiwać się nazwą „Grupa Krotoski-Cichy”. Jako dział blacharsko - lakierniczy rozwijamy się dla Państwa od ponad 11 lat. O sile naszej firmy świadczy również fakt zdobycia kolejny rok z rzędu 1. miejsca w rankingu TOP50 organizowanym przez miesięcznik "Dealer".
Dyplom za 2014 rok
Dyplom za 2015 rok
Dyplom za 2016 roky
Dyplom za 2017 rok
Dyplom za 2014 rok
Dyplom za 2015 rok
Dyplom za 2016 roky
Dyplom za 2017 rok
Nasz zespół

INFOLINA 24/7

609 795 673

Artur Nafalski
Kierownik Serwisu Blacharsko - Lakierniczego
+48 609 795 150 artur.nafalski@krotoski-cichy.pl
Maciej Białas
Specjalista ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych
+48 781 440 015 maciej.bialas@krotoski-cichy.pl
Ryszard Lisiecki
Specjalista ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych
+48 609 795 673 ryszard.lisiecki@krotoski-cichy.pl
Wojciech Orszulak
Specjalista ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych
+48 661 256 306 wojciech.orszulak@krotoski-cichy.pl
Tomasz Stankiewicz
Specjalista ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych
+48 785 239 427 tomasz.stankiewicz@krotoski-cichy.pl
Sonia Trykacz
Specjalista ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych
+48 723 301 573 sonia.trykacz@krotoski-cichy.pl
Janusz Majchrzak
Specjalista ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych
+48 602 137 163 janusz.majchrzak@krotoski-cichy.pl
Karolina Kłobuchowska
Specjalista ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych
+48 781 440 012 karolina.klobuchowska@krotoski-cichy.pl
Tomasz Michalski
Specjalista ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych
+48 723 301 601 tomasz.michalski@krotoski-cichy.pl
Anna Wiśniewska
Specjalista ds. Rozliczeń Szkód Komunikacyjnych
+48 609 790 028 anna.wisniewska@krotoski-cichy.pl
Klaudia Bielenna
Specjalista ds. Rozliczeń Szkód Komunikacyjnych
+48 723 301 573 klaudia.bielenna@krotoski-cichy.pl